Üniversite Hazırlık Atlama

Bursa Yabancı Dil Kursu

Üniversite Hazırlık Atlama

Devlet ya da vakıf üniversitelerine ingilizce hazırlık atlama kursları bu yıl başlayacak veya bir yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra Hazırlık Atlama Sınavına tekrar girecek olan tüm öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. ingilizce hazırlık atlama kursları Üniversitelerin Hazırlık Sınıfı Programları ve sınav türleri incelenerek düzenlenen bu program, uzman eğitmenler tarafından ve en kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu sayede öğrenciler hazırlık atlama sınavını sorunsuz bir şekilde atlatırlar.

Temel eğitim materyali olarak farklı yayınevlerinin ve üniversitelerin gramer, kelime ve ders kitaplarından seçilerek bu program için özel olarak tasarlanmış, ingilizce sınavına hazırlık konu anlatımı ve alıştırmalar içeren kitaplar kullanılır.

Pratiği geliştirmek için program süresince deneme sınavları sunar ve böylece öğrencilerin zayıf yönlerinin tespit edilip geliştirilmesi sağlanır.

Uygulanacak metotlar, sınav format bilgisi, sınav teknikleri ve gramer takviyesi içeriği tamamen başarıyı hedefleyecek şekilde seçilmiştir.