İş İngilizcesi

Bursa İngilizce Kursu

İş İngilizcesi

Günümüz iş dünyasında İngilizce konuşmanın önemi büyüktür. İş İngilizcesi iyi İngilizce bilmek anlamına gelmez çünkü iş ortamında daha profesyonel ve diplomatik bir dil gerekmektedir. Anadil’de verilen İş İngilizcesi Kursları size iş ve mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız İngilizce bilgisini öğretmeyi amaçlar. Konu başlıkları şu şekilde sıralanmıştır: İş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan İngilizce İşe alım görüşmeleri, mülâkat İş yazışmaları (e-mail,mektup,fax) İş mektupları, iş sözleşmeleri ve CV yazımı Konferans terminolojisi Pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi Müşteri ilişkileri Sunum ve müzakere teknikleri Olası sorunlara ilişkin problem çözme.Neden Profesyonel İş İngilizcesi Eğitimi Alınmalıdır?

Şirket işleyişinde eğer birden fazla bölümle ilgili sorumluluklarınız varsa, işinizle ilgili sunumlar, ürün tanıtımları, seminer, fuar katılımlarında bulunuyorsanız, yazışmalar ve toplantılara katılıyor, yurtdışı telefon görüşmeleri yapıyorsanız Genel İş İngilizcesi programımız size göredir.

Kimler Profesyonel İş İngilizcesi Eğitimi Almalıdır?

Genel İş İngilizcesi eğitimlerimiz belli bir iş alanında yoğunlaşmaktansa farklı bölümlerin işleyişleri hakkında İngilizce bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yönelik bir eğitim planının hazırlanmasıdır.