İmza Junior

Bursa İngilizce Dil Kursu

İmza Junior

Çocuklarımız İngilizce Konuşuyor

Uzun yıllara dayanan tecrübe ve kaliteli eğitimimizle çocuklarımızı İngilizce ile buluşturuyor ve çocuklarımızı İngilizce konuşturuyoruz.

İlköğretim ve Ortaöğretim İngilizce Programı İmza Junior, İlköğretim ortaöğretim öğrencilerine özel İngilizce Hazırlık Programı sunmaktadır. Eğitimler uzman eğitmenler tarafından verilmekte ve İlköğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Dersler uzman Türk İngilizce Öğretmenleri ve Yabancı Eğitmenlerle desteklenen bir program ile verilmektedir. Tüm eğitim materyalleri öğrencilere ücretsiz olarak sağlanmakta ve öğrencinin gelişimi doğrultusunda ek kaynaklarla desteklenmektedir.

İlk-Orta -Lise Seviyelere Göre İngilizce

İmza Junior İlköğretim İngilizce Hazırlık Programı, İlköğretim 4,5,6,7 ve 8 inci sınıflarda okuyan öğrencilere yönelik hazırlanmış bir programdır. Bunun dışındaki öğrencilere yönelik özel gruplar hakkında bilgi için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz. İngilizce seviyenizi İmza Junior şubelerinden ücretsiz olarak ölçebilir, eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitimler İmza Junior 1 (Seviye 1) ve İmza Junior 2 (Seviye 2) olmak üzere iki grup halinde verilmektedir; İmza Junior 1 grubu daha önce İngilizce ile hiç tanışmamış ve ya İngilizce düzeyi henüz başlangıç aşamasındaki öğrencilere yönelik hazırlanmıştır. İmza Junior 2 grubu ise okulda veya okul dışında İngilizce ile tanışmış, belirli bir düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrencileri hedeflemektedir.